אודותיי

me

שמי טניה ברוש ואתם כרגע מבקרים  אצלי בבלוג. אני היוצרת והכותבת של כל התכנים כאן.

נולדתי בעיר סנט פטרבורג, רוסיה. במפה אתם יכולים לראות שרוסיה ואוקראינה זה לא אותו דבר. פעם סנט פטרבורג הייתה בירת רוסיה אך ב 1918 הבירה הועברה למוסקבה כיוון שסנט פטרבטרג נמצאת קרוב מידי לפינלאנד- הכתם הירוק משמאל. שעתיים נסיעה.

st. petersburg

מגיל 19 אני חיה בירושלים וזה כבר יותר מחצי חיים.  אני עובדת ומטיילת הרבה בחו"ל וזה אומר שלכאן אני חוזרת כדי לשלם חשבונות ולזרוק חצילים מקולקלים מהמקרר. כלומר, ישראל היא הבית האמיתי שלי. במיוחד ירושלים. פעם אפילו הדרכתי סיורים בירושלים. עד היום יש לי שלושה מדפים שלמים עם ספרים על ירושלים.

אני כותבת רק על נושאים שמעניינים אותי וכאלה שיכולים להועיל לאנשים אחרים.

למדתי באוניברסיטה עברית, אוניברסיטת אוקספורד (התמונות כאן) ואוניברסיטת תל אביב. באוניברסיטאות הנפלאות האלה ובמוסדות לימוד הלא אקדמיים נוספים שתיתי אין ספור כוסות קפה, ביליתי אין ספור לילות בלי שינה בשיחות סוערות על דברים ברומו של עולם, התאהבתי, התלהבתי, התאכזבתי, בכיתי, טיילתי, קראתי, התחתנתי, התגרשתי, פגשתי חברים לחיים וחברים לרגע. בין לבין גם סיימתי כמה תארים ואפילו קיבלתי דיפלומות במתמטיקה, חינוך, בלשנות, היסטוריה של עם ישראל וייעוץ ארגוני.

כשבני היה בן 8 עזבתי את העבודה ונסעתי לדרום אמריקה לטיול שלא עשיתי אחרי הצבא. (תכלס גם לא הייתי בצבא כי עליתי אחרי גיל 18). שם התנדבנו בבית הילדים בפרו ובמרכז להצלת חיות בר בג'ונגלים באקוודור. זה היה טיול הכי מעניין וארוך עד כה אבל היו עוד הרבה אחרים. ומקווה שעוד יהיו…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

peru 007

Cusco-People

גרש

לפני שלוש שנים התחלתי לשחות ולפני כמעט שנתיים לרוץ. (נכון לנובמבר 2013)  אתם יכולים לקרוא על איך זה קרה כאן.

nightrun5

מאז שחזרתי מהטיול בדרום אמריקה אני עובדת בתור עצמאית כמרצה מנחת קבוצות. את הנושאים אתם יכולים לראות כאן באתר + סדנאות לפיתוח מיומנויות ניהול. אני עובדת הרבה עם מנהלים בחברות הי טק, פעילים בקהילות יהודיות בחו"ל ומנהלי ארגונים ציבוריים.

הבלוג הזה אינו מיועד למינוף עסקים כרגע אלא פשוט תוצאה של המחשבות שלי. הוא עוזר קודם כל לי לארגן את עצמי ואת החיים שלי בצורה שאני רוצה. חלק מהדברים כנראה גם תורמים לאנשים נוספים כי אני מקבלת המון תגובות מהקוראים שלי. אך היות וזה בלוג פרטי, אינני כותבת כאן באופן מסודר ועקבי. וגם הנושאים משתנים לפי האינטרסים שלי. אם תרצו לקבל עדכונים על המאמרים החדשים, תירשמו בעמוד הראשי. אני לא מפציצה במיילים ולא מוכרת כאן כלום. (כרגע). וגם, תמיד תוכלו להסיר את שמכם מהרשימה ולשכוח ממני.

יש לי אתרים מקצועיים נוספים שכן מיועדים לקידום המקצועי והעסקי.  בלוג בנושא הופעה מול קהל (יש תוכניות לשיפורו בעתיד הלא רחוק) ואתר בנושא תקשורת בין תרבותית.

אם אתם מעוניים להזמין אותי להרצות בארגון שלכם או להעביר סדנא, מוזמנים ליצור איתי קשר.

במקרים נדירים מאוד אני נותנת ייעוץ אישי ופרטי אבל רק לאנשים שאני חושבת שאני מתאימה להם והם מתאימים לי.

אתם מוזמנים מאוד לכתוב לי ולהגיב כאן בהערות. אני תמיד עונה גם אם לא מיד.

שלכם,

טניה

travel pics1

travel pics2

 

אודות העורך