8 דרכים לחיות חיים ממוצעים ושגרתיים

הינה 8 דרכים לחיות חיים ממצועים ושגרתיים. 1. קבלו את מה שאנשים אומרים לכם כפשוטם תבלו את רוב זמנכם בקרב אנשים שחיים באורח דומה לכם, חושבים כמוכם, שולחים את ילדיכם לאותם גנים ובתי ספר. עבדו בעבודה נורמלית ומפרנסת בצורה מספקת. עשו דברים כמו שכולם עושים. חפשו תמיד להסכים […]

הינה 8 דרכים לחיות חיים ממצועים ושגרתיים.

1. קבלו את מה שאנשים אומרים לכם כפשוטם

תבלו את רוב זמנכם בקרב אנשים שחיים באורח דומה לכם, חושבים כמוכם, שולחים את ילדיכם לאותם גנים ובתי ספר. עבדו בעבודה נורמלית ומפרנסת בצורה מספקת. עשו דברים כמו שכולם עושים. חפשו תמיד להסכים עם אנשים ושאנשים יסכימו איתכם.2

2. לכו ללמוד בגלל שככה צריך ולא בגלל שאתם רוצים ללמוד משהו

תבלו שלוש או יותר שנים באוניברסיטה או במכללה כי כולם עושים זאת (אף אחד לא סופר לכם). שתו הרבה קפה, תנסו לבחור חוג שיעזור לכם אחר כך למצוא עבודה מפרנסת ומכובדת.

3. סעו לחופשה משפחתית באירופה בקיץ לעשרה ימים, לבית מלון באילת בפסח ולצימר מפנק בצפון בסוכות.

כבר הייתם בתיילנד או דרום אמריקה? אז כבר הוכחתם את עצמכם. עכשיו, עם המשפחה, סעו לתקופות קצרות למקומות נוחים. אל תנסו לדבר שפות חדשות. אכלו רק ברשתות מוכרות (כמו מקדונלדס) או במסעדות קסומות שנותנות ארוחות מפנקות.

4. חשבו על הקמת העסק, אבל אל תעשו את זה לעולם

עבדו בעבודה טובה עם משכורת בטוחה. חלמו על לפתוח מסעדה אבל אל תיכנסו לזה כי הרי כולם יודעים שעסק זה דבר קשה מאוד. עכשיו זה לא הזמן לסכן את החיים כל עוד הילדים קטנים וצריך לשלם משכנתא. אה, ודרך אגב:

5. קחו משכנתא הכי גדולה שאתם זכאים לה ותבלו 30 שנה בלשלם אותה

זאת סיבה טובה לעולם לא לחרוג מההרגלים ולשמור על התקציב. וגם סוף סוף תוכלו להזמין חברים שכבר קנו דירה דומה ועכשיו תהנו יחד מהמנגל בגינה הקטנה או על המרפסת הגדולה.

6. שבו ליד השולחן 40 שעות בשבוע ומתוכם עשו בממוצע 10 שעות עבודה פרודוקטיבית

השתתפו בישיבות, תשאפו לקבל את החדר עם החלון הגדול, שתו הרבה קפה ושחקו סוליטייר. קראו Ynet על הבוקר, צרו קואליציות כדי לא לצאת פריירים בקונפליקט במשרד. עם הזמן תוכלו להיות ראש צוות ואפילו ראש מחלקה.

7. השתדלו לא להרגיז אף אחד ולהיות אהודים על כולם

אל תצאו פריירים כמובן אבל השתדלו לרצות אנשים. אחרת אתם בסכנה שהם לא יאוהבו אתכם. תמיד שאלו את עצמכם: "מה יגידו אנשים" לפני שאתם מחליטים על משהו. נסו לא להתבלט.

8. סיימו כל ערב בצפיה בתוכניות ריאליטי בטלוויזיה

הילדים כבר ישנים? עבדתם קשה כל היום, מגיע לכם לנוח מול הפלזמה. אתם חייבים לראות את החדשות ואת "ההישרדות" או "האח הגדול" כי מעניין אתכם ההתנהגות האנושית. והרי מחר יש עוד 9 שעות לפחות במשרד: אתם צריכים נושא לשיחה עם הקולגות. אחרת על מה תדברו?

אל תדאגו, אף אחד לא ישאל אתכם למה אתם חיים ככה. כי על הממצוע לא שואלים. אתם תחיו את החיים שלכם כמו כולם ותוכלו לקוות שהנסיבות לא יפילו עליכם התמודדות קשה מידי עם החיים.

אודות Tania Brosh